Meist

Optisalt Europa OÜ on 2014.a asutatud selleks, et tutvustada ning pakkuda neid looduslikke preparaate laiemale maailmale. Oleme posti-ja internetimüügiga tegelev firma, kelle eesmärgiks on kaasa aidata inimeste tervise ning hea tunde saavutamisele ja säilitamisele.

Optisalt Europa OÜ on Venemaal Moskvas ja Altai krais baseeruva teadus-tootmiskoondise „Optisalt“ ametlik esindaja Eestis ja Euroopas.

Teadus-tootmiskoondis „Optisalt“ on:

  • Unikaalsed retseptid.
  • Kodumaisel taimsel toorainel baseeruvate unikaalsete preparaatide realiseerimine.
  • Tervise alased teaduslikud uurimustööd
  • Preparaatide katsetus Venemaa riiklikes meditsiiniasutustes
  • Elanikkonna tervendamine

„Optisalt“ on juba viimased 17 aastat olnud oma tarbijate tervise eest hoolitsejaks!

Tootevalikus on 100% taimsest kodumaisest toorainest pärinevad ja riikliku sertifitseerimise läbinud profülaktilised preparaadid.

Taimse tooraine – metsikus looduses kasvavad marjad, ürdid ja juured – korje ja esmane töötlus toimub praktiliselt ühes ja samas paigas – see tagab kogutud tooraine kõige minimaalsemad kaod. Altai mägismaa karm kliima ja viljakad alpiaasade mullad tagavad taimedes maksimaalselt kõrge bioloogiliste aktiivainete sisalduse. Unikaalsed külmtöötlustehnoloogiad tagavad, et taimedes sisalduvate ainete omastamisprotsess on loomulik ja maksimaalse efektiivsusega ning on inimese tervise taastamisel maksimaalselt kasulikud.

Unikaalsete ning innovaatiliste preparaatide loomise eest on teadustootmiskoondis „Optisalt“ kantud entsüklopeedilisse raamatusse «Лучшие инновационные предприятия России» (Venemaa parimad innovaatilised ettevõtted) ja autasustatud vastava diplomiga.

Ettevõte on pälvinud Moskva Linnavalitsuse ja Moskvalaste Tervise Teaduslik-metodoloogilise juhtimise keskuse diplomi parima tervisetoote eest antiparasitaarsete preparaatide klassis ning autasustatud diplomiga: «За большой вклад в формирование здорового образа жизни» (Suure panuse eest tervete eluviiside propageerimisel ja sellesse panustamisel).

„Optisalt“ on mitmeid aastaid Rahvusvahelise Naturaalmeditsiini Teadusliku ühingu liige ja ta on kantud mitteärilise «Профессиональная Ассоциация Натуротерапевтов» Ühtsesse Reestrisse.