KKK

Mati Rebane vastab: Probleem ei peitu ilmselt ainult rauas. Raud ei omastu ilma vaseta, sama puudutab ka joodi. Kindlasti kaasneb kroomi ja mangaani defitsiit. Need kolm kokku põhjustavad inimese organismis üleüldist väsimust, sest glükoos ei jõua rakkudesse ega saa seal energiaks põleda.Tuleb leida kompleks preparaate, mis kehas tasakaalu paika reguleerivad. Töötan ise Fermioni, Optisalti ja Siberian Health preparaatidega ja need teevad suurepärast tööd. See probleem vajab kompleksset lähenemist ehk tuleb tasakaalustama hakata keha kui tervikut.

Mati Rebane vastab: Lisaks positiivsele mõtlemisele tasuks mõtelda ka millegi alternatiivse peale nagu näiteks füüsilise keha füüsiline puhastamine. Me kõik koosneme Mendelejevi tabeli elementidest ja kõik hormoonid-ensüümid-valgud ehk siis kõik, mida meie rakud toodavad, koosnevad samuti neistsamustest elementidest. Vähemasti seni, kuni ei suuda mõtteväga tsinki, vaske ja rauda toota, siis on neid vaja suukaudselt manustada ja siin on valikuvõimalus väga lai ning meeles tuleb pidada üht põhimõtet – taastada tuleb elutähtsate mikroelementide (Zn, Si, Se, Mn, Cu, I, Cr) balanss. Need elemendid on selleks vundamendiks millel kogu elu baseerub ja needsamad elemendid osalevad ka absoluutselt kõikides puhastusprotsessides. Eriti tasub tähelepanu pöörata vasele, mangaanile ja kroomile, sest neid õgib meie stressis ja depressioonis keha kõige rohkem. Ainult maksa puhastamisest on vähe kasu. Inimkeha on tervik ja turgutada tuleb tervikut. Selleks aga et tervik uuesti töökorda saada, võib minna palju aega ja see vajab kannatlikkust ning tahet endaga tööd teha. Näiteks immuunsüsteemi taastumine võtab aega 5 aastat või isegi rohkem ning kõik sõltub väga suurel määral elustiilist, keskkonnast ja veel paljudest muudest pisiasjadest.

Mati Rebane vastab: Keha loomulikud puhastusmehhanismid ei funktsioneeri ja nii ta hakkab end naha kaudu puhastama.

Mati Rebane vastab: Parasiidikuur ja ainult looduslike vahenditega. Kuuri kestus peaks olema minimaalselt 6 kuud ja selle vältel tuleb iga 30 päeva järel 7 päeva pausi pidada. See on tarviline selleks, et peidus istuvad tegelased taas oma elutegevust alustaksid. Sel viisil, nende elutsüklisse mõrasid lüües, parasiidid kurnatakse organismist välja. Parasiidid ja nende vahevormid võivad organismis püsida 40-50 aastat ning antibiootikumid ei tee neile midagi. Nad on õppinud neist toituma. Sellise üldtugevdava kuuriga muutub organism tervikuna parasiitidele ebasoodsaks keskkonnaks.

Mati Rebane vastab: Kivid, kus iganes nad ka ei asuks, on parasiitide “ühiselamud”. Praktiliselt kõik looduslikud parasiidipreparaadid omavad ka kive lahustavat toimet. Kivide lahustuvuse puhul loeb ka see, kas tegu on kaltsiumist või ränist moodustuvate kividega. Vene firmad Optisalt ja Fermion pakuvad orgaanilisi antiparasitaarseid preparaate, millede kapslis on toimeainet 95 %.