Tasuta tarne, kui ostukorvi kogumaksumus ületab 50,00€ (Eestis)

Skleroos. Imcap ja Fomidan aitavad.

14.02.2016


Skleroos.  Imcap ja Fomidan aitavad.
Need preparaadid sisaldavad aktiivaineid, millised mõjutavad vere hüübimise mehhanisme ning nad mõjutavad isegi juba ahenenud veresooni ja seda isegi neil inimestel, kes on läbi teinud arterite operatsiooni. Preparaadid takistavad trombide teket ning veresoonte seinte kahjustamist vabade radikaalide poolt.
Skleroos – see on veresoonte ja organite tihenemine. Ta hakkab arenema, kui organismis on mikroelementide defitsiit või on nende tasakaal paigast ära. Elutähtsate mikroelementide puuduse tagajärjel tekivad defektid veresoone koes ning selle tagajärjel muutuvad sooned jäikadeks ning lõpetavad oma loomuliku funktsioneerimise: kui veresoone läbimõõt väheneb poole võrra, siis sellest ahenenud kohast pääseb verd läbi 8! korda vähem, kui normaalsest veresoonest! Veresoonte seinte tihenemine ja diameetri vähenemine viib pikkamööda organi või koe funktsionaalsuse languseni ning paljudel juhtudel on kahjustus nii suur, et organ tuleb eemaldada.
Skleroosi arengut soodustavad põletikulised protsessid, eriti tugevalt mõjuvad kroonilised põletikud. Neid põhjustavad veresoonkonnas, veres ja kudedes parasiteerivad helmindid.  Parasiidid on suutelised vabalt tungima läbi veresoone seina või organi koe. Nende liikumine kudedes purustab rakke mehhaaniliselt ning iga parasiit jätab oma liikumistrajektoorile maha verise haavandi, millesse tungivad ilma igasuguse vaevata mikroobid, seened ja viirused. Kohta, kus parasiit toimetab, eritab ta ka oma mürgised elutegevusjäägid, mis põhjustavad organismis põletikulist reaktsiooni. Iga parasiidi poolt tehtava ümberasumisega jääb maha haavand, turse ja mürgistus, mis tekitab koes allergilise reaktsiooni, mis veelgi toetab kroonilise põletiku kolde tekkimist.
Parasiidid võivad elama asuda mistahes elutähtsas organis või koes. See tähendab, et sklerootiliste muutuste eest organismis pole kaitstud mitte ükski koht. Oma arenguks ning paljunemiseks (korraga munetakse tuhandeid mune) kurnavad nad organi tühjaks kõikidest eluks vajalikest mikroelementidest.
Mikroelementide defitsiit põhjustab omakorda kudedes hapnikuvaegust ja ainevahetuse häirumist.

  • Seleeni defitsiit põhjustab veresoonte seinte põletikke
  • Kroomi defitsiit põhjustab kolesteroolinaastukeste kasvamist ja moodustumist.
  • Kardioskleroos areneb välja seleeni ja mangaani defitsiidi foonil ning selle tulemusena väheneb järsult südamelihase kokkutõmbevõimekus, süvenevad aga hingeldamine, pearinglus ja kasvab infarktioht.
  • Pneumoskleroos areneb välja mangaani ja kroomi defitsiidi foonil ja see alandab märgatavalt vere hapnikusisaldust.
  • Mangaani defitsiidi korral vabaneb luukoest kaltsium, mis vabanedes satub omakorda verre ning hakkab ladestuma veresoonte seintele täpselt samamoodi nagu katlakivi ladestub veekeedukannu seintele.
  • Arterite seintes toimuv skleroos on tingitud räni defitsiidist. Kui organismi satub erinevaid preparaate teadmatult kasutades liiga palju kaltsiumit ning seal valitseb räni defitsiit, põhjustab see ateroskleroosi progresseerumist: aju veresoontes – insuldi oht; südames – infarkti oht; neerudes – neerupuudulikkus; suguorganites – impotentsus; jalgades – amputatsiooni oht. Kaasnevaks probleemiks on raskendatud vere liikumine soontes, mis omakorda tekitab hapniku- ja toitainetevaegust kudedes. Räni on ainus mikroelement, mis suudab organismist väljutada üleliigse kaltsiumi.

Sklerootiliste muutuste profülaktika ning ravi seisneb elutähtsate mikroelementide manustamises ja parasitaarse nakkuse ennetamises. Vere mikrotsirkulatsiooni taastamine, veresoonte seinte tugevdamine, kolesterooli-ainevahetuse normaliseerimine, veresoonte ja südame kaitse on edukalt võimalik naturaalsete preparaadikomplekside kasutamise läbi. Selleks on soovitav kasutada kompleksi, mis koosneb: Metosept + Vitanorm + Baktrum – biosorbent, puhastab verd, parendab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, pidurdab üldisi vananemisprotsesse, lisaks mikroelementide kompleksid Maksifam, Cromazin, Zimed. Regesol – antiparasitaarne ja regenereeriv toime, surub alla haigustekitajate bakterite arenguprotsesse, takistab trombide moodustumist jne.