Tasuta tarne, kui ostukorvi kogumaksumus ületab 50,00€ (Eestis)

Neuronorm – rahustab närvi ja vaigistab valu

14.02.2016


Neuronorm – rahustab närvi ja vaigistab valu.

Stressirohke elu sunnib paljusid kasutama erinevaid rahusteid ning antidepressante. Nood aga pole just oma kõrvaltoimete tõttu just kõige ohutumad preparaadid. Võttes küll maha stressi- ja depressioonisümptomeid, mõjutavad nad nii ehk teisiti organismi üldist seisundit ning mitte positiivses suunas. Taimset päritolu rahustava toimega preparaadid on sünteetilistest apteegipreparaatidest tunduvalt ohutumad ja samas ei jää nad oma efektiivsuse poolest neile kuidagi alla ning lisaks põhitoimele on neil positiivne mõju organismile tervikuna.
Neuronorm on naturaalne taimne preparaat, mis on suuteline vähendama kesknärvisüsteemi erutusseisundit ning vähendab mao, emaka, soolestiku, sapi- ja sapiteede silelihaste spasme.  Lõõgastades aju veresooni vähendab ta peavalu; südame lihases – valu südames, emaka veresooni lõõgastades menstruatsioonivalusid. Kuna preparaadis puuduvad toksiinid siis see võimaldab teda võtta pikkade kuuridena. See aitab stabiliseerida südame rütmi, parendab verevoolu ning vähendab südame kloppimist. Neuronormi manustamine kuuridena võimaldab stabiliseerida hormonaalsüsteemi tööd. Resultaadiks on see, et vähenevad või kaovad sootuks premenstruaalse sündroomi sümptomid: ärrituvus, peavalu ja valud kõhus.  Ärrituvus võib olla põhjustatud raskemetallidest ja parasiitide elutegevusest tingitud intoksikatsioonist ja mikroelementide defitsiidist. Enamikel juhtudel inimesed isegi ei oska kahtlustada, et nende kehas on parasiidid ning, et nende eritatavad neurotoksiinid põhjustavad närvirakkude ärritust. Sellel foonil võib isegi kõige süütumast elusituatsioonist tekkida ühtäkki järsk emotsionaalne langus, valud südames, unetus jne.
Organismis elunevad parasiidid tarvitavad seal leiduvaid mikroelemente (tsink, seleen, mangaan, vask, jood, räni, kroom), mis lõpuks viib nende defitsiidi tekkimiseni. Ilma mikroelementideta pole aga närvirakkude taastumine võimalik. Kui närvirakud ei saa tsinki, seleeni, mangaani vaske ja räni, siis asuvad nende kohtadele organismis raskemetallid plii, kaadmium, tina ning arseen. Raskemetallide toksilise toime suhtes on kõige tundlikum närvisüsteem: peavalud, ärrituvus, unetus, agressiivsusepuhangud, krooniline stress – kõigil neil on võimalus saada inimese igapäevasteks saatjateks. Neuronormile lisaks on soovitatav kasutada antiparasitaarseid preparaate Metosept+ja Vitanorm+.  Nad võimaldavad vabaneda parasiitidest, mis resideeruvad veresoontes ning kudedes. Baktrum – tegemist on loodusliku biosorbendiga, mis imab endasse ja väljutab kehast nii raskemetalle kui toksiine, mis tekivad nii parasiitide elutegevuse kui ka nende hukkumise tagajärjel. Maksifam+, Cromazin ja Zimed – kõik nad sisaldavad närvirakkude taastumiseks vajalikke elutähtsaid mikroelemente.  Kui organismis taastub mikroelementide balanss (tõuseb mikroelementide tase, väheneb toksiinide ja raskemetallide hulk), siis tõuseb automaatselt ka vastupanuvõime stressile. Inimene hakkab erinevatesse stressisituatsioonidesse suhtuma tunduvalt rahulikumalt ning südant rahustavad ravimid pole teile enam vajalikud.
http://optisalt.su/preparaty/uspokaivayushchie

Valu

Valuvaigisteid on turul liikvel otsatu hulk. Miks on aga nii, et vahel pole neist ühestki erilist abi ning keemiliste preparaatide kahjustavatest kõrvaltoimetest pole ilmselt mõtet enam rääkidagi.
Nahas-, lihastes- ja siseorganites olevate valuretseptorite ärritus tekib reeglina mingi kahjustuse tagajärjel. Helmintide parasiteerimine inimkehas tekitab siseorganite traumasid, põletikke, kasvajaid, turseid, liiteid, müoome ja tsüste. Parasiitide mürgised eritised ärritavad närvilõpmeid ja põhjustavad närvipõletikke. Tekkivad valud on kahjustatud närvisüsteemi reaktsiooni tulemus. Sellised valud kaasnevad sageli diabeetilise polüneuropaatiaga. Diabeet ja diabeetiline polüneuropaatia  on mikroelementide olemasolust sõltuvad haigused, kuna nad hakkavad arenema, kui organismis on vajalike ainete vaegus. Valutundlikkust aitavad suurendada omakorda ka needsamad parasiidid. Peavalud, meteosõltuvus jne. tekivad samuti mikroelementide defitsiidi tagajärjel millega käib käsikäes raskemetallide ladestumine ja nende toksiline mõju, mis viib rivist välja hormonaalregulatsiooni ja närvisüsteemi toimimise.
Tekib paradoksaalne situatsioon – inimene võtab valuvaigisteid, kuid valu ei kao. Neil inimestel on reeglina unehäired, kalduvus langeda depressiooni ja kõrgenenud ärevusseisund.  Moskva ülikooli Närvihaiguste kateedri professor, meditsiiniteaduste doktor Andrei Borissovitsh Danilov on veendunud, et mitte ainult Venemaal, vaid kogu maailmas saavad neuropaatiliste valudega patsientidest 70% mitteadekvaatset ravi!

Valu vaigistavaiks loetakse looduslikku-, poolsünteetilist- ja sünteetilist päritolu aineid, mis on ette nähtud valu tunde või sündroomi ära võtmiseks või vaigistamiseks ehk analgeesiaks. Siit tuleneb ka nimetus analgeetik. Toime on neil aga deemonlik – alguses lubavad nad kõik paradiisi (valu võetakse ära), hiljem lähevad aga need ravimid inimese psüühhilise ja füüsilise tervise kallale.
Järgnevat peab igaüks teadma! Valuvaigistitel on narkootiline toime – nad maskeerivad valu, kuid nad ei ravi mitte midagi! Valuvaigistite pikaajaline diagnoosipõhine kasutamine tekitab sõltuvust. Inimesed harjuvad nende kasutamisega ning satuvad lõksu. Kasutades igapäevaselt valu vaigistajaid selleks, et valu nüristada, märkad ühel päeval, et sa ei suuda ilma ravimita elada mitte ainsamatki päeva. Jättes päeva vahele, märkab inimene, et hakkavad ilmnema võõrutusnähud – ärevus, rahutus, valu luudes ja lihastes, unetus, kõhulahtisus, iiveldus, lööbed, sipelgad jooksevad mööda keha ja jalgade tahtmatud tõmblused. Vähe sellest – endise efekti saavutamiseks vajab inimene järjest suuremat doosi. Selliste valuvaigistite ohtlikkus seisneb selles, et nad võivad hakata alla suruma hingamisfunktsiooni kuni selle täieliku katkemiseni välja. Näiteks 2007 aastal tappis valuvaigisti Fentanüül Venemaal rohkem kui 1000 inimest.
Pakume välja metoodika, mis võimaldab mõjutada valu tõelist tekkepõhjust, tugevdada regulaarsete süsteemide tööd, lõõgastada spasme, tõsta tolerantsust valu suhtes ning lõppkokkuvõttes loobuda valuvaigistitest täielikult.
Neuronorm on naturaalne preparaat. Temas ei leidu narkootilise toimega komponente ja ta ei tekita sõltuvust. Tema toime on suunatud närvisüsteemi ärrituse vähendamisele, spasmide lõõgastamisele, südame töö toetamisele ja unerežiimi parandamisele. Kuna temas ei leidu toksilisi aineid võib teda kasutada pikkade kuuridena, mis viib väga paljude seisundite stabiliseerimiseni. Lõõgastades veresooni, vähendab ta peavalusid, valusid südames, menstruatsioonivalusid ja kõhuvalusid.
Närvisüsteemi taastumisel mängivad suurt rolli mikroelemendid. Näiteks tsink, seleen ja vask omavad põletikuvastast toimet ja muutuvad seeläbi ka valu vaigistajateks. Neuronormi sobivad toetama kõrgtehnoloogilised mikroelementide kompleksid, mis on organismile väga lihtsalt omastatavad – Maksifam+, Cromazin ja Zimed.

Raskemetallide toksiline toime mõjub närvisüsteemile hävitavalt. See tekitab valusid lihastes luudes ja liigestes. Kasutades mikroelementide komplekse, aitame me organismil väljutada raskemetalle, mis on ladestunud rakkudesse. Lülitades juurde biosorbendid Baktrum ja Vitanorm+ aitame me siduda juba kudedest väljunud raskemetallid ning toksiinid ning need organismist lõplikult väljutada.
Metosept + osaleb organismi detoksikatsioonis ehk soodustab vere puhastumist kahjulikest ainetest ja tal on põletikuvastased omadused.
Imcap ja Fomidan on antioksüdandid ning nad soodustavad närvirakkude taastumist ning noorendamist, nad parandavad vere tsirkulatsiooni kapillaarveresoontes ning seeläbi paraneb kogu organismi verevarustus ning varustatus toitainete ja hapnikuga. Kuidas vabaneda valust lõplikult? – see on antiparasitaarne taastav programm. Krooniliste haiguste korral võtta kõiki preparaate 1 tk 2 korda päevas. Kuuri kestus alates kuuest kuust kuni soovitud resultaadi saavutamiseni. Iga kuu möödudes pidada 7-päevane puhkepaus.
Ägedate seisundite korral võib 7 – 10 päeva vältel manustada preparaate 2 tabletti 3x päevas ning seejärel minna taas normaalse doseeringu juurde tagasi.
http://optisalt.su/preparaty/boleutolyayushchie