Tasuta tarne, kui ostukorvi kogumaksumus ületab 50,00€ (Eestis)

Refluksi puudutavale küsimusele vastab Mati Rebane

03.06.2015


Mati vastus refluksi all kannatajale:

Konkreetset refluksi-raviskeemi ei oska ma välja tuua ja ega saagi. Inimene on tervik ja ravida ning tasakaalustada tuleb tervikut. Kui inimene hakkab ennast KOMPLEKSSELT puhastama, siis annavad praktiliselt kõik tervisehädad järele. Igal terviseprobleemil on n+1 algpõhjust ja neid algpõhjuseid oleme endasse korjanud alates hetkest kui emaihus olev munarakk jagunema hakkas… Võib tunduda väga lihtlabane, kuid järgnev kompleks: Vitanorm, Metosept, Baktrum ja Maksifam sobib kõigele ja kõigile, kassid-koerad-kalad kaasa arvatud. Kui sinna lisada veel Imcap, siis on tegemist kogu kompleksi võimendiga. Kui käsi võttis riiulilt just need purgid siis on tegu õige asjaga. Looduslike komplekside puhul on eksimisvõimalus nullilähedane, eriti nende puhul, sest teadlased on meie eest töö ära teinud ja asjad ka lollide ja ekstreemsuse harrastajate jaoks ideaalsesse tasakaalu ja harmooniasse timminud. Parimal juhul kaasneb toodete tarvitamisega keskmisest tihedam tualeti külastamine ja see tuleb ainult kasuks. See kompleks on “all in 1” – toimub parasiiditõrje ja pole tarvis pead vaevata, et mitut parasiiti 700st inimesest leitust see puudutab; toimub organismi puhastumine raskemetallidest, sest inmkeha pole võimeline neid kõiki ilma kõrvalise abita väljutama ning neutraliseerima ja nende väljutamine toimub 7 elutähtsa mikroelemendi kaasabil ja need on Zn, Se, Si, Cr, Cu, I, Mn. Neist viimane, mangaan, on naise mikroelement (mees töötab tsingi peal, naine mangaani peal). Kolmandaks toimub nendesamade elutähtsate mikroelementide taseme taastamine organismis. Need seitse elementi peavad olema ja neid peab olema piisav kogus, sest nemad osalevad absoluutselt kõikides organismis toimuvates keemilistes protsessides. Neist sõltub organismi pH, soolebakteritele sobiv mikrokliima jne. Kui hakkab taastuma soolestiku mikrofloora, hakkab taastuma ka see protsess, et inimene saab toidust kätte kõik vajaliku. Soolebaktereid on meie organismis1000x rohkem, kui inimese enda keharakke. Ega ida meditsiin ilmaasjata ütle, et inimese tervis saab alguse soolestikust.
Paljud toitumistargad ütlevad, et kõike saab toiduga reguleerida ja ma olen nendega nõus. Kuid siin peidab end üks “aga” – mikroelementide miinus on minu praktilise kogemuse põhjal (iridoscreening) nii suur, et me peaksime taastumiseks taimset toitu sööma elevantidega võrdses koguses. Ühes Baktrumi või Feek’i tabletis on inuliini sama palju, kui seda leidub 4 kilos maapirnis. (Need mõlemad on ülihead tabletid ka diabeetikutele ning neid võib kasutada insuliini asendajatena ja kui keegi küsiks minult imerohtu, siis soovitaksin tal rahumeeli aastaringselt Feek’i krõmpsutada).
Parasiidid tungivad organismi siis, kui immuunsus on nõrgenenud. Immuunsuse tugevus sõltub jällegi neistsamast seitsmest elutähtsast elemendist. Pärmiseent suudabki ainult tugev immuunsüsteem kontrolli all hoida. Termofiilne pärm, mida tööstus kasutab, küpsetusahjus ei hukku, ta ärkab inimkehas ellu ja tema on juba tõeline Trooja Hobune, avades sissepääsu kõikidele teistele parasiitidele ja ta saab ka immuunsüsteemi tapjarakkudest jagu (kui on katt keele peal, siis on pärmiseen täiesti olemas). Immuunsuse täielik taastumine võtab aga vähemasti 5 aastat aega.
Mikroelementide omastamine ja parasiitide lahkumine organismist on rangelt individuaalne – mingit reeglit pole ja töö sõltub tellija materjalist, mida ta sööb-joob.
Preparaatide manustamisel tuleb jälgida skeemi 30 päeva preparaate – 7 päeva puhkust – 30 – 7… ja nii võiks esimene kuur kesta kuni 6 kuud. Kui inimesel on kroonilised haigused ja/või on pikka aega tarvitatud ravimeid, on kuuri pikkus alates 6 kuust kuni sümptomite täieliku kadumiseni. Ravimid väljutatakse organismist elutähtsate mikroelementide kaasabil, sest nad on tehislikud ja seega inimkeha jaoks on tegu võõra ainega, mis on vaja välja viia.
Kõige hullemas olukorras on enamasti lapsed ja nendel soovitan kasutada Fermioni kompleksi Riol, Feek, Lastonde, Laponte. See on kompleks mida pole mõtet reklaamida. See lihtsalt töötab. Isegi siis töötab kui ei usu. Ta töötab seetõttu, et ükski teine tootja maailmas ei kasuta toodetes vee informatsiooni tehnoloogiat, kus taimsele materjalile lisatakse juurde informatsioon absoluutselt tervest organismist. Seetõttu soovitan oma kogemuste põhjal ja kinniste silmadega ja kõigile. Laste doosid, sõltuvalt vanusest, algavad 1/16 kapslit imikutele ja 14-15 aastastele võib anda juba 1 kapsli päevas. Kui inimene kurdab halba enesetunnet, siis ei tähenda see seda, et preparaadid teda tapavad. Tegemist on hoopis mürkidega, mida preparaadid inimese organismist lahti tõmbavad ja kõik see satub vereringesse. Nii tekibki veremürgistus ja sellest tulenev “paha olla”. Sellest tuleb olla teadlik ja praktika näitab, et paha olla möödub ning edasi läheb kõik ülesmäge. Sellisel puhul vähendada doosi sinnamaani kus halb enesetunne kaob ja jätkata 2-3 nädala jooksul minimaalse doosiga ja kasvõi üle päeva ja seejärel hakata doosi uuesti suurendama. Halb enesetunne on märk sellest kui nirus olukorras organism tegelikult on. Välistada ei saa ka individuaalset talumatust mõne toodetes sisalduva komponendi suhtes.
Veel üks nüanss mispärast Fermioni ja Optisaldi tooted väge täis on – taimed korjatakse Altai ja Baikali piirkonna metsikust loodusest ja see kant on täna üks energeetilisemalt kõrgeima vibratsiooniga paiku planeedil Maa. Kõrge energeetiline vibratsioon aga aitab organismi puhastumisele ja tervenemisele kaasa tasanditel mida ei saa joonlaua ja ampermeetriga mõõta. Kui inimene toob ravimtaime oma lillepeenrasse või hakkab teda põllukultuurina kasvatama, siis kultuuristatud taime DNA muutub. Ta muutub seepärast, et tal pole enam tarvis metsaservas omasugustega võidelda koha eest päikese all. Metsas või aasal kasvab ta just täpselt õiges kohas, mis on tema jaoks sobivaim ja kus ta saab endasse ammutada tõelist looduse väge.